STRONA GŁÓWNA

sobota, 20 grudnia 2014

Gala Sportu 2014

19.12.2014 w gdańskim Dworze Artusa odbyła się Gala Sportu, zorganizowana przez Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej, podsumówująca osiągnięcia sportowe wszystkich sekcji sportowych w tym grupy gdańskich cheerleaderek, która jest największą sekcją w Polsce, zrzeszającą aż 11 zespołów w różnych dywizjach i kategoriach. Zespół CheerSea Senior został wyróżniony za IV miejsce na Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Łochowie 2014, oraz III miejsce na Grand Prix Polski - Baltic Cup. Wyróżnienie otrzymały dziewczęta z duetu - Paulina Trząsalska i Oliwia Koszucka za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Łochowie!

Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI :)

*\o/*

wtorek, 9 grudnia 2014

Mikołajkowy Przegląd Cheerleaders :)

W dniu 6.12.2014 po raz kolejny odbył się Mikołajkowy Przegląd Cheerleaders :)
W imprezie wzięły udział wszystkie gdańskie zespoły cheerleaders zrzeszone w Gdańskim Ośrodku Kultury Fizycznej. Dziewczęta z Akademii Cheerleaders CheerSea zaprezentowały się w choreografii świątecznej, oraz w pokazie stuntów. Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI.

*\o/*

Mecz w Żukowie

Dnia 09 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej Gimnazjum nr 2 w Żukowie rozegrany został turniej piłki halowej Oldboys +35 z okazji 25- lecia nadania praw miejskich. W turnieju tym zwyciężyła drużyna Borkowo 1912, która w finale pokonała drużynę Boterm Banino. Był to już ostatni akcent tegorocznych obchodów 25-lecia nadania praw miejskich miastu Żukowo.

Zespół cheelenderek „Cheersea”, towarzyszył zawodnikom w rundzie finałowej :)